Dodany: 2011-06-01 10:19:16

Estragon Restauracja gdańsk to miejsce, gdzie możemy zasmakować wiele niesamowitych potraw, oraz rozkoszować się smakiem, który możemy uzyskać poprzez doskonały dobór przypraw.

 

Jedną z taki przypraw, które bardzo dobrze podkreślają smak każdej potrawy jest estragon. Ze względu na swoje właściwości, przyprawa jaką jest estragon znajduje uznanie głównie wśród kuchni Południowych i Zachodnich. Przykładem kuchni, gdzie wykorzystuje się estragon jest kuchni a włoska oraz francuska. Dania z tego typu kuchni znajdziemy w miejscu takim jak restauracja gdańsk.

 

Poza tym estragon ma właściwości dietetyczne i potrafi wspomagać trawienie, więc jest zalecany przy wszystkich różnego rodzaju potrawach dietetycznych. Poza tym omlety, sosy, czy jajecznica zdecydowanie lepiej smakują z estragonem, niż bez niego. Moim zdaniem przyprawa ta to jedna z najlepszych na świecie. Sam często eksperymentuję w kuchni i staram się używać estragonu, ale najlepiej użyty możemy znaleźć w potrawach w miejscu takim jak restauracja gdańsk..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Estragon
Nick: