Dodany: 2011-01-10 14:37:06

Catering Restauracja gdańsk oraz częściej oferują możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych , takich jak wesela, bale maturalne, konferencje, chrzciny czy komunie. Dzięki dostępności kuchni, personelu oraz przestronnym salom, restauracja gdańsk może pozwolić sobie na zorganizowania takiego przyjęcia, nawet na 200 osób.

 

Oprócz tego restauracja gdańsk oferuje catering na imprezy odbywające się w innych miejscach, co wiąże się z dostarczeniem przygotowanych posiłków do poszczególnych firm. Najczęściej catering zamawiany jest przy okazji konferencji, szkoleń dla kadry lub sympozjów naukowych, które odbywają się w siedzibie danej firmy. Z uwagi na brak dostępu do kuchni, brak personelu i możliwości przyrządzenia posiłków, organizatorzy takich wydarzeń bardzo chętnie korzystają z cateringu, który dowozi restauracja.

 

W skład takiego cateringu wchodzi zazwyczaj ciepły posiłek, przystawka lub zupa oraz deser. Istnieje również możliwość zamówienia personelu obsługującego. Często catering zorganizowany jest w postaci szwedzkiego stołu, który przygotowuje obsługa restauracji w wyznaczonym do tego miejscu w firmie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Catering
Nick: